Політика конфіденційності

/Політика конфіденційності
Політика конфіденційності2021-03-25T12:37:51+00:00

Ми відповідально ставимося до обробки і зберігання персональної інформації споживачів послуг Державного історико-культурного заповідника м. Дубно (далі «Заповідник» або «Установа»), а також відвідувачів сайту https://old.zamokdubno.com.ua.

Персональна інформація – будь-яка інформація про особу, яка дозволяє прямо або побічно ідентифікувати цю особу, включаючи персональні дані, в розумінні законодавства про захист персональних даних.

Ця Політика конфіденційності містить опис різновидів персональної інформації, які ми отримуємо від користувачів наших сайтів (в тому числі, мобільної версії сайту) і споживачів послуг Заповідника. Крім того, в цьому документі ми детально описуємо способи і методи збору та обробки Вашої персональної інформації.
Ця політика конфіденційності діє для всіх продуктів (програм для ЕОМ – далі “Додатки”), і веб-сайтів, що є власністю Заповідника. У деяких випадках Установа залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних послуг, а також у будь-який час змінювати політику конфіденційності на свій розсуд.

Для Вашої зручності, сервіси та сайти Заповідника можуть містити посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів. Якщо у Вас є питання або сумніви з приводу цієї політики, Ви повинні зв’язатися з нами за адресою електронної пошти zamokdubno@gmail.com. Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на сайтах Заповідника і веб-додатки, що працюють у рамках сайту

Контент від читачів (у тому числі коментарі)

Ми надаємо Вам можливість брати участь у дискусіях на нашому сайті, включаючи коментарі. Будь-яка інформація, яку Ви надаєте, вказавши Ваше вигадане або справжнє ім’я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використаним нами у рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації.

Якщо Ви вирішили брати участь у громадській дискусії, Ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана Вами, може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку Ви надаєте у коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з Ваших коментарів.
Якщо Ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій. Теж саме стосується політики Youtube, Instagram та інших соціальних мереж.

Якщо Ви зареєстровані на нашому сайті, ми можемо відстежувати і аналізувати Ваші дії на ньому. Беручи участь у громадській дискусії, Ви погоджуєтеся на те, що Ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана Вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтах, блогах, та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку Ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і Ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана Вами, а не Заповідником

Яку інформацію ми збираємо і навіщо

Інформація, яку Ви нам надаєте

Заповідник збирає і обробляє наступну інформацію: ім’я, прізвище та по-батькові користувача (клієнта), поштова адреса, адреса електронної пошти та телефон. Ми збираємо тільки ті дані, які Ви надаєте нам добровільно.
Наприклад, ми можемо збирати персональну інформацію (дані Вашого загальнодоступного профілю соціальної мережі) для того, щоб отримати від Вас відгук про наші послуги, або ж ми запитуємо інформацію про місцезнаходження для реєстрації на сайті, з метою надання послуг або участі в акціях.

Ви маєте право не надавати нам цю інформацію, але в цьому випадку, наш сайт і сервіси можуть працювати неправильно або ж частина їх функціоналу виявиться недоступною. Крім того, коли Ви відвідуєте наші веб-сайти, ми можемо отримувати певну інформацію про Вас автоматично. Така інформація може включати: вашу IP-адресу, відомості про операційну систему Вашого комп’ютера/мобільного пристрою і тип браузера, тип Вашого пристрою, унікальний ідентифікатор пристрою (UDID) або ж ідентифікатор мобільного устаткування (MEID) Вашого мобільного пристрою, адреса сайту, на якому була розміщена посилання про нас і інформацію про сторінки, які Ви відвідали на нашому веб-сайті.
Ми можемо використовувати зазначену інформацію для управління, технічного обслуговування і налаштування нашого веб-сайту і сервісів. У цій Політиці конфіденційності ми також надаємо додаткову інформацію про те, як ми використовуємо файли «cookie»

Мобільні пристрої та інформація про місцезнаходження

Мобільні версії наших сайтів, з вашою окремою згодою, можуть отримувати інформацію про точне місцезнаходження мобільного пристрою, використовуючи технології GPS, Wi-Fi, Bluetooth або дані найближчої базової станції мобільного зв’язку.
Заповідник використовує цю інформацію для надання послуг, в залежності від Вашого місцезнаходження, наприклад при пошуку живих (офлайн) заходів у вашій країні і вашому місті, або визначення спеціальних пропозицій для жителів Вашого регіону, які можуть бути Вам цікаві, або ж для персоналізації Вашої взаємодії з Установою.

Ви завжди можете відкликати згоду на визначення вашого місцезнаходження, яке Ви надали Заповіднику, відключивши збір даних про місцезнаходження в налаштуваннях Вашого пристрою або Вашого браузера. Якщо Ви хочете відключити послугу визначення місця розташування на Вашому мобільному пристрої, радимо звернутися до Вашого провайдера послуг мобільного зв’язку або виробника мобільного пристрою.
Якщо Ви хочете, щоб ми видалили інформацію про місцезнаходження, будь-ласка, надішліть нам повідомлення звичайною або електронною поштою за адресою, вказаною нижче. Будь-ласка, зверніть увагу, що після видалення зазначених даних, деякі сервіси можуть працювати некоректно

Метод і місце обробки персональної інформації

Метод обробки

Обробка персональних даних здійснюється з використанням комп’ютерів і (або) засобів автоматизації відповідно до організаційних процедур і методів, які відповідають цілям збору даних.
У деяких випадках інформація, що збирається, може бути доступна певним категоріям відповідальних осіб Заповідника (Оператора даних), пов’язаних із забезпеченням функціонування сайту (таким як адміністрація, відділ туризму, відділ продажів, відділ маркетингу, колл-центр, юридичний відділ, системні адміністратори), або стороннім організаціям (таким як незалежні постачальники технічних послуг, поштові організації, постачальники послуг хостингу, компанії-постачальники інформаційних технологій, служби зв’язку), яким ми доручаємо, при необхідності, виконувати функції обробника даних.
Ви можете додатково запросити перелік зазначених осіб у нас

Місце обробки даних

Дані обробляються в Установі і в будь-яких інших місцях, де знаходяться сторони, що займаються їх обробкою. За додатковою інформацією слід звертатися до нас (оператора даних і власника бази даних).

Використання персональної інформації

З метою надання послуг, Ваша персональна інформація може бути використана і оброблена всередині нашої Установи, а також в наших інших проектах та пов’язаних структурах.
Будь-яке використання Вашої персональної інформації всередині Установи здійснюється відповідно до цієї Політики конфіденційності. Час від часу, ми можемо направляти Вам повідомлення, що містять маркетингову та рекламну інформацію про наші продукти та послуги, акційні пропозиції і т. д. Реєструючись на наших ресурсах (сайтах) та залишаючи свої дані на цих ресурсах будь-яким способом (включаючи форми підписки на сайті) Ви автоматично надаєте свою згоду на отримання зазначених повідомлень. Ви можете відписатися від отримання повідомлень від нас в будь-який час, перейшовши за посиланням із будь-якого листа.

Заповідник вправі залучати інші компанії для організації рекламних кампаній для надання послуг. Ці компанії також можуть отримати доступ до частини Вашої персональної інформації, лише в тій частині, в якій це необхідно для надання послуг, при цьому, вони не мають права використовувати її для будь-яких інших цілей.
Заповідник не продає, не передає і не повідомляє персональну інформацію клієнтів і користувачів сайту третім особам, які не являються офіційними партнерами та виконавцями робіт, необхідних для повноцінного функціонування Установи.

Але, за Вашою згодою, ми можемо іноді направляти Вам маркетингову інформацію від імені одного з наших партнерів про пропоновані товари і послуги, які можуть Вас зацікавити. Ми також можемо запитати Вас, чи бажаєте Ви отримувати маркетингові матеріали наших партнерів. Якщо Ви погодитеся на отримання розсилки, ми не станемо повідомляти Вашу персональну інформацію цим партнерам, а будемо направляти вам матеріали на Вашу адресу електронної пошти від імені цих партнерів.

Заповідник зберігає за собою право використовувати і повідомляти будь-яку інформацію про Вас, у випадках, прямо встановлених законом, нормативно-правовим актом, з метою захисту цілісності наших сервісів і захисту прав або ж з метою сприяння правоохоронним органам в розслідуванні злочинів і забезпечені громадської безпеки

Захист особистих даних

Заповідник вживає всі економічно обґрунтовані заходи для запобігання несанкціонованому доступу до персональної інформації і даних, отриманих в процесі користування сайтом або послугами Установи. Ми прагнемо захищати Ваші персональні дані, проте ми закликаємо Вас приймати всі доступні заходи безпеки для захисту Ваших персональних даних під час їх передачі. Для цього частіше міняйте паролі, використовуйте комбінації букв і цифр, а також користуйтеся безпечним браузером

Забезпечення інформаційної безпеки дітей

Веб-сайт https://old.zamokdubno.com.ua/ і послуги Установи не орієнтовані на залучення уваги дітей і неповнолітніх. Заповідник навмисно не займається збором персональних дітей дітей і осіб молодше 18 років і не направляє їм ніяких запитів на надання персональної інформації

Доступ до інформації

Ви повністю контролюєте всю персональну інформацію, яку надаєте нам. Ви маєте право в будь-який час уточнити або змінити особисту інформацію, яку ми від Вас отримали, або ж змінити налаштування отримання рекламної та маркетингової інформації від нас і наших партнерів. Ви маєте право в будь-який час попросити нас видалити всю зібрану про вас інформацію (право на забуття). Для цього надішліть нам повідомлення електронною поштою або лист за вказаною нижче адресою

Cookie-файли, веб-маяки та інші технології

Сайт https://old.zamokdubno.com.ua/ збирає інформацію про Вашу поведінку на нашому сайті і відвідування сторінок сайту, з метою отримання статистики відвідувань і ефективності використання сайту, формування персонального підходу і адаптації наших сервісів до інтересів кожного користувача. Ми робимо це за допомогою різних технологій, одна з яких – cookie-файли. Це дані, які веб-сайт може відправити Вашому браузеру, і вони будуть збережені на Вашому комп’ютері для подальшої ідентифікації його веб-сайтом.

Найчастіше cookie-файли використовуються для оцінки ефективності роботи веб-сайтів (наприклад, для вимірювання кількості відвідувачів і тривалості їх перебування на сайті), виявлення найбільш цікавих і відвідуваних тем і сторінок, а також для забезпечення зручності навігації та користування сайтом, без збору будь-якої персональної інформації. Також cookie-файли можуть бути використані для формування персонального підходу на основі вже наявного досвіду взаємодії користувача з сайтом і його перевагами. З часом ця інформація дозволяє поліпшити користувацький досвід.

Cookie-файли зазвичай ділять на сесійні і постійні. Сесійні cookie-файли допомагають ефективно переміщатися по веб-сайту, таким чином, що один раз запитана в рамках сесії інформація вже не буде запитуватися знову. Сесійні cookie-файли зберігаються в тимчасовій пам’яті і стираються з закриттям браузера. Постійні cookie-файли зберігають призначені для користувача налаштування для поточних і наступних візитів (наприклад, спрощують авторизацію на сайті – дозволяють запам’ятати облікові дані користувача). Вони зберігаються на жорсткому диску комп’ютера або на накопичувачі мобільного пристрою і активізуються при запуску браузера. Ми використовуємо постійні cookie-файли для збереження інформації, наприклад, про мову і країну користувача.
Якщо Ви не бажаєте більше отримувати файли «cookie» або ж якщо ви хочете щоб Вас інформували про отримання «cookie», налаштуйте ваш веб-браузер. Однак, якщо Ви вимкните всі файли «cookie», Ви не зможете скористатися деякими сервісами і функціями сайту

Спрямована (таргетована) реклама

Ми використовуємо файли «cookie», Google Remarketing Tag, Facebook Pixel і інші рекламні технології для того, щоб направляти Вам рекламу відповідно до Ваших індивідуальних інтересів та уподобань. Цей розділ нашої Політики конфіденційності надає додаткову інформацію з цього питання.
Ви можете бачити персоніфіковану рекламу Заповідника в мережі Інтернет, яка заснована на Ваших інтересах. Ці дані дають нам можливість налаштувати звернення до користувача і клієнта з урахуванням його демографічних інтересів, а також використовувати контекстну рекламу і персоніфікувати пропозицію послуг. Ми використовуємо цю інформацію, щоб відображати рекламу, яка може Вас зацікавити. Цей процес допомагає Установі оцінювати ефективність маркетингових інструментів і рекламних кампаній. Ви можете відмовитися від відображення цільової реклами, відвідавши такі сайти:
www.aboutads.info/choices
www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp
www.evidon.com
Будь ласка, зверніть увагу, навіть якщо Ви вимкните цю опцію, Ви як і раніше будете бачити рекламу в мережі Інтернет, проте остання не буде націлена на Ваші індивідуальні інтереси

Посилання на інші сайти

Якщо Ви відвідуєте сторонні сайти, які не обслуговуються Заповідником, переходячи за посиланнями, розміщених на нашому сайті, Вам необхідно ознайомитися з їх умовами конфіденційності та іншими принципами роботи. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику збору даних інших компаній, і будь-яка інформація, яку Ви надаєте таким компаніям, збирається ними відповідно до їх Політикою конфіденційності

Інші сайти і онлайн-сервіси Заповідника

Всі сайти і онлайн-сервіси Заповідника підпорядковуються цій Політиці конфіденційності. В процесі надання послуг Установа зобов’язується суворо виконувати вимоги цієї Політики конфіденційності.

Внесення змін до Політики конфіденційності

Ми маємо право в будь-який час вносити зміни в цю Політику, розмістивши необхідну інформацію на цій сторінці https://old.zamokdubno.com.ua/policies. Ми наполегливо рекомендуємо часто перевіряти цю сторінку і зміни, внесені на сторінці.
У разі незгоди з будь-якими змінами, внесеними в Політику, Ви повинні припинити користуватися сайтом і послугами Установи і можете вимагати, щоб ми видалили Вашу персональну інформацію.
Правила забезпечення конфіденційності персональних даних поширюються на всю персональну інформацію користувачів сайту https://old.zamokdubno.com.ua/ та споживачів послуг Установи (включаючи відвідувачів Дубенського замку), якою ми володіємо, незалежно від методу збору і способу її отримання

Правова інформація

Дана Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних, а також вимогам законодавства більшості країн СНД і містить докладні відомості про даних, що збираються, мету, способи їх збору, обробки, використання і захисту.
Примітка для користувачів з РФ: дана Політика конфіденційності відповідає вимогам Федерального закону від 27.07.2006 р № 152-ФЗ «О персональних данных».
Примітка для європейських користувачів: дана Політика конфіденційності підготовлена на виконання обов’язків, передбачених Загальним регламентом щодо захисту даних (Регламент ЄС 2016/679 від 27 квітня 2016 року або GDPR – General Data Protection Regulation).

Наші контакти:

Державний історико-культурний заповідник м. Дубна
Директор – Кічатий Леонід Святославович
Адреса: Україна 35600, Рівненська область, м. Дубно, вул. Замкова, 7А
тел/факс: (03656) 3-24-64
Тел. моб.+380984758621, тел. (03656) 4-35-68
Ел. пошта: zamokdubno@gmail.com

Застереження і попередження

Попередження про авторське право

Весь контент цього веб-сайту, особливо зображення, відеоролики і тексти, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Їх повне або часткове поширення, зміну або копіювання без попередньої письмової згоди Державного історико-культурного заповідника м. Дубно (далі «Заповідник» та «Установа») заборонено.
Авторські права і виняткові права, на використання контенту належать Заповіднику (за виключенням матеріалів наших партнерів, які також захищені авторським правом). Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.
Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і спричиняє настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності

Попередження про зовнішній контент

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.
На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються в інтернет-пропозиції, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства щодо товарних знаків і прав власності відповідних зареєстрованих власників. Згадка таких назв брендів і товарних знаків не означає, що вони не захищені правами третіх осіб

Обмеження відповідальності

Заповідник не несе відповідальності за актуальність, вірність, повноту і якість наданої інформації. Матеріальні і нематеріальні позови до Заповідника пов’язані з використанням або відмовою від використання невірної або неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку Установи. Всі пропозиції можуть змінюватися і носять необов’язковий характер.
Заповідник залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також/або припинити публікацію таких тимчасово або назавжди